O nás

MARWEL, s. r. o. je menší rodinnou firmou, která vznikla v roce 2002 a zabývá se sériovou výrobou betonářských prvků pro energetický, silniční, železniční a telekomunikační průmysl. Jedná se o výrobu širšího sortimentu kabelových žlabů, krycích desek, stožárových patek, kotevních bloků, betonových základů a silničních panelů.

Za dobu své existence prošla společnost řadou změn, od zásadní rekonstrukce vlastního výrobního areálu v letech 2010–2014 až po nákup a inovaci nových technologií na výrobu betonu a betonářského zboží v roce 2015, kdy mimo jiné pořízená vibrolisovací linka zásadně posunula efektivnost a kvalitu výroby.

Od počátku až do současnosti je dodavatelem betonových výrobků pro významné firmy působící na českém trhu a do budoucna má snahu svůj sortiment i objem výroby rozšířit.

Společnost je držitelem uznávaného certifikátu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016, certifikátu systému řízení výroby, stavebního technického osvědčení a řadou dalších. Od roku 2018 je členem Hospodářské komory České Republiky.

Cílem je i nadále pokračovat v inovaci a rozvoji společnosti, získat nové trhy a stát se špičkou na trhu cenou i kvalitou.

Pro společnost je zákazník na prvním místě.

  • Ondřej Mahslon
  • jednatel společnosti MARWEL, s.r.o.

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Úsporná opatření v areálu MARWEL, s.r.o“, reg. č. CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0014494, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

 

Cílem projektu je provedení energetických opatření v areálu firmy MARWEL, s.r.o. Jedná se o instalaci FVE, rekonstrukci vytápění včetně instalace tepelného čerpadla, rekonstrukci osvětlení, výměnu vysokozdvižných vozíků, modernizaci boxu na zrání betonových prvků, instalaci mikrovlnné sondy na měření vlhkosti betonové směsi v míchacím centru a automatizaci míchání. Firma MARWEL, s.r.o. se nachází na adrese Záříčí 121, severně od města Chropyně.