O nás

MARWEL, s.r.o. je rodinnou firmou, která vznikla v roce 2002. Zabývá se sériovou výrobou betonářských prvků pro energetický, silniční, železniční a telekomunikační průmysl.

Jedná se o výrobu širšího sortimentu kabelových žlabů, krycích desek, stožárových patek, kotevních bloků, betonových základů, silničních panelů a dalších drobnějších prvků. Jsme schopni nabídnout beton v malém i větším měřítku či vyrobit betonové prvky na zakázku, dle požadavků a potřeb zákazníka.

Za dobu své existence prošla společnost řadou změn.

Od zásadní rekonstrukce vlastního výrobního areálu v letech 2010–2014 až po nákup a inovaci nových technologií na výrobu betonu a betonářského zboží. V roce 2015 byla zakoupena vibrolisovací linka, která zásadně posunula efektivnost a kvalitu výroby. V letech 2017-2018 byly do procesu výroby zapojeny i další nové technologie. Od počátku až do současnosti je společnost dodavatelem betonových výrobků pro významné firmy působící na českém trhu. Jedná se zejména o energetiky, velkoobchody elektra a stavební i montážní firmy. Společnost je držitelem uznávaného certifikátu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016, certifikátu systému řízení výroby, stavebního technického osvědčení a řadou dalších. Od roku 2018 je členem Hospodářské komory České republiky.

Jaké má firma MARWEL, s.r.o. vize a cíle do budoucna?

Začal bych takto..aby mohlo dojít vůbec k nějakému vývoji firmy, je třeba nabídnout zákazníkovi špičkový servis. Proč? Aby se vracel. Troufám si říct, že náš zákazník je u nás na prvním místě. Od počáteční komunikace, zpracování požadavků, přes osobní kontakt, až po konečný servis a spokojenost. Snažíme se vždy hledat cestu, jak vyhovět. Umíme přizpůsobit výrobky, dle potřeb zákazníka. A pokud to nestačí, navrhneme, vymyslíme a vyrobíme produkt nový. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, protože nechceme ustrnout na místě, nýbrž se stále posouvat kupředu. S tím souvisí i nutný rozvoj automatizace, robotizace a inovace či nákup jiných nových technologií. Jsme špičkou ve svém oboru, ale to nám nestačí. Plánujeme rozšířit sortiment, inovovat produkty i zvednout objem výroby. Nikoliv na úkor kvality a rychlosti, na které jsou zákazníci u nás zvyklí. Být flexibilní k vašim požadavkům nebo poskytovat nadstandartní služby termínem, to je náš standart.

Čekají na zákazníky MARWELu i nějaké novinky?

Ano, plánujeme v každoročně zavedení tří až pěti nových prvků do výroby. Nemusíte se bát, že by Vám něco mohlo uniknout, protože budete o novinkách zavčas informováni prostřednictvím newsletterů.

Co byste nám mohl prozradit o svých dlouhodobých cílech?

Víte, nám v MARWELu není jedno, v jakém prostředí pracujeme a kde vychováváme naše děti. Chceme docílit toho, aby firma fungovala ve vyvážené harmonii s životním prostředím a krajinou. Ekologie pro nás není cizím slovem. Máme vypracované postupy, protože myslíme na své okolí. Chtěl bych do budoucna vytvářet větší počet pracovních pozic, zároveň mi to ale nestačí. Chci prospět společnosti v našem regionu i jinak. Proto se zapojujeme do projektů okolních obcí, kde poskytujeme pomocnou ruku při výrobě betonových prvků na kupříkladu kanalizaci či lavičky do parku.

Děkuji, že jste dočetli až do konce.
Budeme se těšit na případnou spolupráci.
Ondřej Mahslon
jednatel společnosti